Зворотній зв'язок

Благодійний Фонд АЛЕФ

Після початку повномасштабного вторгнення, команда АЛЕФ СТРОЙ активно брала участь у волонтерській діяльності. Ми розуміли, наскільки важливо залучати всі свої ресурси для допомоги та покращення життя громадян України.

Наші зусилля містили як фізичну допомогу, так і фінансове сприяння. Ми відправляли наших співробітників та ресурси туди, де це було найбільше потрібно, допомагаючи з розчищуванням руїн, забезпеченням елементарних потреб для життя та надання підтримки тим, хто зазнав важких втрат. Команда АЛЕФ СТРОЙ також надає фінансову допомогу для різноманітних гуманітарних проєктів та ініціатив. Ми розуміли, що гроші можуть допомогти забезпечити медичні потреби, продовольчу допомогу та розв'язувати інші питання, що виникають протягом воєнного стану в Україні.

Волонтерська діяльність АЛЕФ СТРОЙ і на зараз містить використання нашої будівельної техніки та обладнання для відновлення інфраструктури, допомоги з розчищенням руйнувань на територіях громад. Ми відчуваємо важливість нашої присутності на територіях, які постраждали під час ведення бойових дій, і нам приємно бачити позитивний вплив нашої роботи. З великою гордістю ми можемо сказати, що ця волонтерська діяльність стала невід'ємною частиною нашої ідентичності. Вона відображає нашу глибоку згуртованість та зобов'язання робити все можливе для того, щоб допомогти тим, хто потребує нашої допомоги.

Наша компанія завжди прагнула бути активною учасницею в житті рідної Країни, і в кризовій ситуації для Батьківщини ми вирішили взяти частку відповідальності на себе.

Саме ці прагнення у 2023 році призвели до створення Благодійного Фонду АЛЕФ, де місія компанії об'єдналася зі шляхетною справою надання допомоги та підтримки нашим співгромадянам. Ми покликані використовувати наші професійні навички та ресурси для відновлення зруйнованого, створення нового і надання підтримки тим, хто найбільше потребує допомоги.

Пріоритетними напрямами діяльності благодійного фонду АЛЕФ є:

Сприяння створенню безпечних умов для розвитку та навчання дітей України. Для реалізації нашого прагнення ми шукаємо підтримки донорів, налагоджуємо партнерські відносини з виконавцями проєкт за для добудови, відновлення та реконструкції дитячих садків, шкіл, інших навчальних закладів.

Надання допомоги населенню є важливою складовою діяльності нашого фонду. Особливу увагу приділяємо ВПО, дітям з інвалідністю, різними хворобами та людям що мають проблеми зі здоров’ям.

Підтримати Благодійний фонд АЛЕФ


В цей нелегкий час для нашої держави, необхідно підтримати тих, хто цього потребує та подарувати щасливе дитинство нашим дітям!

Благодійний фонд АЛЕФ є виразом нашої глибокої відданості Україні! Ми віримо, що разом ми можемо зробити позитивні зміни в житті тих, хто потребує допомоги та підтримки. Якщо ви так само поділяєте наші прагнення, приєднуйтесь у реалізації нашої місії! Ваша підтримка та партнерство допоможуть нам втілити мрії тих, хто так на це чекає.

Кожен важливий, кожен особливий!

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом