Зворотній зв'язок

Дорожні роботи

.

Дорожні роботи — це досить популярна послуга, яка надається не тільки для розбудови дорожніх магістралей державного значення, а й для облаштування прибудинкової території. Зазвичай послуги дорожніх робіт замовляють для розбудови під'їзду до будинків, асфальтування території для автомобільної стоянки, а також для покращення якості місцевих вулиць.

Виконання даних робіт є дуже складним процесом, адже це пряме втручання в ландшафт місцевості, і виконувати дану роботу необхідно за всіма державними нормами та стандартами.

Компанія «Алеф Строй» має всі сертифікати та дозвільні документи для проведення дорожніх робіт.

До проведення дорожніх робіт необхідно віднестися відповідально, адже від якості проведених робіт будуть залежати терміни експлуатації. У компанії «Алеф Строй» працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які добре розуміють всю специфіку проведення дорожніх робіт, і виконують її чітко та якісно.

Будівельно-дорожні роботи

Перед початком проведення будівельно-дорожніх робіт, спеціалісти компанії «Алеф Строй» добре вивчають місцевість, на якій будуть проводитися подальші роботи.

Необхідно оцінити масштаб робіт, визначити кількість техніки, яка необхідна для їх проведення, та підібрати найкращі матеріали для асфальтування.

Будівельно-дорожні роботи виконуються у декілька етапів:

  • розробка проєкту та отримання всіх дозвільних документів;
  • підготовка місця, розчищення території, за необхідності вирубка дерев та викорчовування коренів;
  • проведення земляних робіт;
  • створення дорожнього полотна.

Для проведення всіх вищеперерахованих робіт необхідна спеціалізована техніка. Компанія «Алеф Строй» володіє власним автопарком будівельної спецтехніки, який включає в себе машини для дорожніх робіт:

  • екскаватори на гусеничному та колісному ходу;
  • бульдозери;
  • фронтальні навантажувачі;
  • грейдери;
  • асфальтоукладальники;
  • асфальтові катки.

Компанія «Алеф Строй» вже 10 років працює на ринку України, за цей час нами було виконано безліч будівельно-дорожніх робіт. Завдяки парку спеціалізованої техніки та кваліфікованим спеціалістам ми в змозі виконати наймасштабніші проєкти. Наша компанія співпрацює з комерційними організаціями, державними підприємствами та приватними замовниками. Ми гарантуємо відмінне виконання робіт та тривалі строки їх експлуатації.

Ціна на будівельно-дорожні роботи

Ціни на будівельні дорожні роботи вираховуються індивідуально для кожного клієнта. Вартість проведення робіт залежить від обсягу, складності, кількості залученої спецтехніки та матеріалів.

Компанія «Алеф Строй» пропонує помірні ціни на виконання дорожніх робіт у порівнянні з іншими підприємствами, представленими на ринку України.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом