Зворотній зв'язок

Будівництво приватних будинків

.

Майже кожен третій житель нашої країни мріє про власний приватний будинок. Особливо це питання актуальне для міських жителів. Перевагами заміського будинку є не тільки затишне місце розташування, свіже повітря, а й можливість усамітнитися на природі.

Проте на просторах українського ринку досить складно знайти компанію, яка б могла самостійно виконувати всі необхідні етапи будівництва. Велика кількість будівельних компаній не мають змоги виконати самостійно більшість будівельних робіт, провести оздоблення фасаду та облаштувати ділянку навколо будинку.

Компанія «Алеф Строй», яка надає будівельні послуги та послуги з оренди спеціальної техніки, має змогу виконати всі етапи будівництва самостійно без залучення додаткових партнерів.

Компанія «Алеф Строй» має у своєму штаті велику кількість кваліфікованих спеціалістів, які допоможуть розробити всю необхідну документацію, обговорити план та проєкти будівництва і виконати всі необхідні роботи.

Завдяки комплексному підходу до виконання замовлення, ми маємо одну з найнижчих цін на будівництво приватних будинків в Україні. А також гарантуємо надійність споруди та тривалий строк  її експлуатації.

Перелік послуг з будівництва приватних будинків

Компанія «Алеф Строй» одна з небагатьох, яка має у своєму арсеналі не тільки будівельні бригади, а й парк спеціальної техніки, за допомогою якої можна виконати всі складні етапи будівництва якісно та швидко.

У нас можна замовити наступний спектр послуг з будівництва приватних будинків:

  • розчищення території під забудову;
  • розборку котловану та викопування траншей під різні комунікації;
  • зведення будинків із дерева (каркас, бруса, колод), цегли або монолітних;
  • встановлення віконних та балконних блоків, скління;
  • оздоблення фасаду;
  • проведення ландшафтних робіт та озеленення території;
  • викладка тротуарної плитки або асфальтування прибудинкової території.

Ціна будівництва приватних будинків

Ціна будівництва приватних будинків повністю залежить від кількості наданих послуг, обсягу роботи, складності та виконання додаткових робіт. Вартість вираховується індивідуально для кожного проєкту.

Дізнатися більше про будівництво приватного будинку Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам або залишивши заявку на сайті компанії, щоб ми могли самостійно з Вами зв'язатися.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом