Зворотній зв'язок

Укладання тротуарної плитки

.

З кожним роком послуга укладання тротуарної плитки стає все більш популярною. Завдяки проведенню даних робіт, можна прикрасити територію, зробити її чистішою та зручною для використання.

Такий спосіб благоустрою території прийшов до нашої країни з Європи, захопивши своєю економністю та високими експлуатаційними характеристиками у порівнянні з асфальтним покриттям.

Але тривалий строк служби тротуарної плитки повністю залежить від якості її укладання. Даною роботою повинні займатися лише спеціалісти з відповідною кваліфікацією.

Компанія «Алеф Строй» у своєму штаті має спеціалізованих працівників, які за допомогою спецтехніки якісно виконують поставлені перед ними задачі.

Укладання тротуарної плитки

Хибною є думка про те, що укладання тротуарної плитки це досить легкий та швидкий процес. Насправді він включає в себе декілька етапів та має безліч нюансів, які обов'язково необхідно враховувати. Через це проведення даних робіт необхідно доручати лише перевіреним компаніям.

Однією з таких компаній є «Алеф Строй». Ми вже понад 10 років виконуємо різні будівельні роботи, в тому числі й укладання тротуарної плитки. Наші спеціалісти добре знаються на своїй роботі та сумлінно виконують всі проєкти.

Укладання тротуарної плитки включає в себе виконання таких робіт, як:

  • розмітка майданчика під укладання тротуарної плитки;
  • вирівнювання поверхні;
  • влаштування каркасу під ухили та формування захисного дренажного шару;
  • організація несучого шару;
  • встановлення бордюрів та інших несучих конструкцій;
  • облаштування вирівнювального шару;
  • укладання тротуарної плитки;
  • затирка швів і фінальна обробка покриття.

Наша компанія має змогу виконати будь-які бажання наших клієнтів. На основі розробленого проєкту та вибраної плитки для укладання, ми можемо сформувати будь-який візерунок за Вашим бажанням.

Ціна укладання тротуарної плитки

Укладання тротуарної плитки вираховується індивідуально під кожне замовлення.  У вартість робіт враховується обсяг, місце проведення робіт, складність виконання. Щоб замовити укладання тротуарної плитки від компанії «Алеф Строй» достатньо зателефонувати за номерами телефонів, вказаними на сайті компанії та обговорити всі деталі з нашими менеджерами.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом