Зворотній зв'язок

Асфальтування

.

На сьогодні в Україні будівництво нових доріг, магістралей та ремонт уже існуючих є одним із найактуальніших питань. Через велику кількістю автомобілів, розбудову нових житлових комплексів, необхідне якісне дорожнє покриття, що витримає таку завантаженість протягом тривалого часу.

Асфальтування доріг — це досить складний процес, до якого необхідно віднестися з особливою відповідальністю. Якщо дорога буде прокладена без дотримання всіх правил і норм, термін її експлуатації значно зменшиться, а тріщини та ями з'являться досить швидко.

Компанія «Алеф Строй» займається асфальтуванням доріг вже 10 років, і виконує всі проєкти якісно та відповідально.

Компанія «Алеф Строй» самостійно виконує всі роботи з асфальтування доріг, без залучення додаткових партнерів. У своєму арсеналі ми маємо необхідну техніку для виконання всіх запланованих робіт, а також висококваліфікованих спеціалістів у штаті, які добре розуміються на специфіці роботи.

Наша компанія може виконати як невелике приватне, так і масштабне державне замовлення.

Послуги з асфальтування доріг

Укладання асфальту — це складний та багатоетапний процес, виконання якого є обов'язковими для створення надійного покриття. Даною роботою повинні займатися лише кваліфіковані спеціалісти та перевірена компанія. Саме такою є «Алеф Строй». Наші спеціалісти не нехтують жодними етапом, та виконують всі роботи згідно з державними нормами та стандартами.

Щоб розпочати асфальтування, необхідно провести детальний аналіз території та ґрунту. Добре розчистити місце під асфальтне покриття, провести земляні роботи. Тільки після завершення всіх підготовчих етапів можна наносити дорожнє покриття.

Усі ці роботи виконують за допомогою спеціалізованої техніки, якою володіє наша компанія:

  • укладальники Dynapac та Vogele;
  • дорожні катки JCB, Ammann, Hamm;
  • бульдозери Case;
  • грейдери CAT, Nobas;
  • екскаватори JCB. 

Крім застосування потужної техніки, компанія «Алеф Строй» використовує у роботі тільки якісні матеріали від перевірених постачальників. Завдяки поєднанню всіх факторів ми можемо гарантувати тривалий термін експлуатації асфальтного покриття.

Ціна асфальтного покриття

Ціна асфальтного покриття від компанії «Алеф Строй» є однією з найнижчих на ринку України. Це обумовлено тим, що всі роботи ми виконуємо самостійно і не користуємося додатковими послугами інших компаній та посередників.

Вартість виконання робіт за асфальтування дороги буде залежати від обсягу роботи, кількості залученої спецтехніки та складності виконання. Щоб замовити послугу з асфальтування доріг необхідно звернутися до наших менеджерів за номерами телефонів, указаними на сайті компанії.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом