Зворотній зв'язок

.

Під час проведення будівельних робіт, зазвичай залишається велика кількість ґрунту, через що гостро постає питання його переміщення. Здавалося б, що ґрунт можна було використати в інших цілях,  знайти йому застосування на будівельному майданчику.

Але під час проведення масштабних будівельних робіт, залишається настільки велика кількість надлишків ґрунту, який заважає подальшим роботам. У такому випадку залишається лише один варіант - вивезення залишків ґрунту у відведене для цього місце.

Для реалізації вивезення ґрунту необхідно декілька одиниць спеціальної техніки, якими більшість будівельних компаній не володіють. У такому випадку у пригоді стає оренда будівельної та спеціальної техніки.

Компанія «Алеф Строй» має у своєму парку великий арсенал техніки для здійснення вивозу надлишкового ґрунту з будівельних майданчиків та приватного сектору.

Вивіз ґрунту з об'єкта

Вивіз ґрунту з об'єкта зазвичай необхідний після виконання таких земельних робіт, як розробка котловану, викопування траншей, копання водойм, розчищення території.

Компанія «Алеф Строй» організовує роботу по вивозу надлишкового ґрунту виконуючи наступні дії:

 • навантаження надлишкового ґрунту;
 • перевезення до спеціально відведених місць;
 • відвантаження або утилізація ґрунту.

У своєму арсеналі компанія «Алеф Строй» має ряд спеціалізованої техніки для виконання робіт з вивезення залишкового ґрунту.

Відповідно до обсягу робіт, орендувати можна наступну спеціалізовану техніку:

 • самоскиди ЗІЛ і ГАЗ на 5 тонн, машини КАМАЗ і МАЗ на 10-20 тонн і великовантажні Volvo на 25-30 тонн грунту;
 • екскаватори-навантажувачі JCB;
 • екскаватори на гусеничному та колісному ходу JCB і Case;
 • міні-навантажувачі Bobcat і Case для малого обсягу робіт.

Завдяки професійній техніці та кваліфікованим працівникам наша компанія має можливість виконувати роботи будь-якої складності й великих масштабів за короткий проміжок часу. Крім того, в парку спецтехніки ми маємо машини для вивозу надлишкового ґрунту невеликих об'ємів з приватного сектору.

Ціна вивозу ґрунту в Києві та Україні

Компанія виконує роботи із вивозу ґрунту в Києві та Київській області, також можливий виїзд в інші регіони України.

Ціна на вивіз ґрунту залежить від певних факторів таких як:

 • обсяг ґрунту, який необхідно перевезти;
 • кілометраж від будівництва до спеціального місця вивозу ґрунту;
 • особливості маршруту;
 • кількість одиниць техніки, яку необхідно залучити.

Ціна вираховується індивідуально під кожне замовлення враховуючи вище перераховані фактори. За детальною інформацією можна звернутися з питаннями до наших менеджерів, зателефонувавши їм, або залишити заявку на сайті компанії.

Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати необхідну кількість техніки та детально визначитися з планом проведення робіт.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом