Зворотній зв'язок

Зворотня засипка ґрунту

Після розробки котловану та викопування траншей, земельні роботи не завершуються. Заливши фундамент, між його стінами та периметром котловану залишаються пазухи, які необхідно правильно заповнити.

Саме для цих робіт необхідна оренда спеціальної техніки, для зворотної засипки. Даному процесу необхідно приділити особливу увагу, а якщо цього не зробити, або виконати неналежним чином, фундамент може деформуватися, що призведе до руйнування будівлі.

Зазвичай зворотня засипка здійснюється ґрунтом, який викопали під час розробки котловану на цьому ж самому місці. Також можливий варіант проведення роботи спеціально підготовленим ґрунтом. Важливо під час зворотної засипки не використати ґрунт гіршого складу, ніж той, що був викопаний попередньо.

Цим повинні займатися лише кваліфіковані спеціалісти, які достеменно знають весь порядок виконання робіт, а також нюанси, які можуть статися під час роботи. В Україні безліч компаній, які проводять зворотню засипку, але лише одиниці мають на це право.

Компанія «Алеф Строй» володіє всіма сертифікатами та документами, що надають дозвіл на виконання земляних робіт, в тому числі й зворотню засипку.

.

Зворотня засипка траншей і котлованів у Києві та Україні

Компанія «Алеф Строй» надає послуги зворотної засипки траншей і котлованів в місті Києві та Київській області, можливий виїзд в будь-який регіон України.

Проведення даних робіт відбувається у кілька етапів:

  • Підняття рівня ділянки;
  • Відсипання майданчику;
  • Засипання траншей і пазух у котловані;
  • Ущільнення ґрунту.

Усі роботи виконуються за допомогою спеціальної будівельної техніки найкращих світових брендів. На об'єктах працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які добре знають специфіку проведення земляних робіт.

Компанія «Алеф Строй» гарантує якісне виконання поставленого завдання та вчасне завершення робіт. 

Ціна зворотної засипки ґрунту

Ціна зворотної засипки ґрунту від компанії «Алеф Строй» є однією з найнижчих на ринку України, але це жодним чином не впливає на якість виконання робіт. Наші спеціалісти справно виконують поставлені перед ними задачі. Вартість проведення робіт вираховується індивідуально для кожного клієнта. Ціна залежить від обсягу роботи, складності та кількості необхідної спецтехніки. Більш детально про вартість виконання робіт можна дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам, або залишивши заявку на офіційному сайті компанії.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом