Зворотній зв'язок

Більшості компаній України економічно не вигідно купувати та утримувати у своєму арсеналі таку спецтехніку, як екскаватори-навантажувачі. Особливо, якщо його не використовувати на постійній основі, обслуговування та виплата заробітної плати водію-оператору обійдеться в значну суму кожного року.

Зазвичай екскаватори-навантажувачі необхідні для використання під час роботи будівельним компаніям, комунальним службам, в сільському господарстві та промислових галузях. Кращим варіантом буде взяти в оренду екскаватор-навантажувач, а не купувати.

Оренда екскаватора-навантажувача дає можливість клієнту обрати спецтехніку від конкретно виробника та певного виду. Також це дозволяє значно заощадити кошти й не хвилюватися про утримування, обслуговування такої вартісної спецтехніки. Компанія «Алеф Строй» надає послуги оренди будівельної спецтехніки серед якої є різні варіанти екскаваторів-навантажувачів для оренди

Екскаватори-навантажувачі від компанії «Алеф Строй»

Екскаватор-навантажувач належить до багатофункціональної спецтехніки, за його допомогою можна виконати велику кількість різноманітних робіт, завдяки різним модифікаціям та навісному обладнанню. Він складається з двох стріл, передню стрілу можна змінювати різними видами обладнання, які використовуються для різних цілей:

  • Навантажувач-бульдозер - за допомогою відвалу виконуються земляні роботи, трамбування, риття та прибирання різноманітних майданчиків.
  • Екскаватор-навантажувач з переднім і заднім ковшом - ковши даного екскаватора мають різну потужність, завдяки цьому за їх допомогою можна викопувати траншеї різної ширини та глибини, проводити ряд земляних робіт, та завантажити залишки ґрунту до самоскидів.
  • Екскаватор з гідромолотом - у цьому випадку гідромолот кріпиться замість заднього ковша і використовується для риття асфальту та дорожнього покриття.

Щоб правильно підібрати екскаватор-навантажувач в компанії, яка надає послуги оренди, необхідно враховувати склад ґрунту, об'єми роботи, можливість під'їзду на об'єкт. Оформлюючи замовлення на оренду даного виду спецтехніки в компанії «Алеф Строй» Ви завжди можете уточнити всі деталі у наших менеджерів, вони допоможуть підібрати необхідний варіант спецтехніки.

Автопарк нашої компанії налічує наступні варіанти екскаваторів-навантажувачів:

  • Екскватор-навантажувач JCB 3CX - має змінне навісне обладнання таке, як ківш, гідромолот, вила, павук, вузький ківш. Його максимальна вантажопідйомність 2930 кг, глибина виїмки ґрунту 5460 мм. Зазвичай використовується для проведення робіт на майданчику малого розміру та з обмеженими простором для під’їзду.

  • Екскаватор-навантажувач JCB 4CX - може змінювати навісне обладнання на вила, ківш, вузький ківш, гідромолот, павука. Номінальна вантажопідйомність 4638 кг, глибина вироблення ґрунту 4850 мм. Використовується для проведення масштабних земляних робіт та для навантажувально-розвантажувальних операцій.

  • Екскаватор-навантажувач Caterpillar 428F2 - також має різне змінне навісне обладнання. Глибина розробки ґрунту 4298 мм, глибина розробки ґрунту з телескопічним держаком 5294 мм. Відрізняється, від інших різновидів екскаваторів-навантажувачів високою потужністю та продуктивністю, використовується для проведення масштабних та трудомістких робіт.

За допомогою екскаваторів-навантажувачів від компанії «Алеф Строй» Ви можете проводити роботи з підведення наземних та підземних комунікацій, здійснювати дорожнє будівництво, зносити невеликі будівлі та конструкції. Даний вид спецтехніки знадобиться під час розриття котлованів, розробки траншей, формування земляних насипів. Також завдяки даній спецтехніці можна проводити роботи з ландшафтного дизайну, озеленення та благоустрій прибудинкової території.

Оренда екскаватора-навантажувача

Орендувати екскаватор-навантажувач можна у компанії «Алеф Строй». Ми надаємо послуги оренди як у Києві, так і в інших містах та регіонах України.

Ціна оренди екскаватора-навантажувача залежить від часу та об'єму проведення робіт. Оформити оренду можна на офіційному сайті компанії та за телефоном у наших менеджерів.

*ціни актуальні у 2021 році

Екскаватори-навантажувачі JCB 3CX

Екскаватори-навантажувачі JCB 4CX

Ціна за зміну (8 годин)від 5600 грн
Мінімальне замовлення - 4 годинивід 3500 грн 
Кожна додаткова 1 година роботивід 700 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.
**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом