Зворотній зв'язок

Будівельна техніка

Будівельна спецтехніка - обов'язковий атрибут на будь-якому будівельному майданчику. Вона значно пришвидшує виконання робіт і, завдяки своїй потужності, полегшує їх проведення. Кожна будівельна компанія обов'язково використовує у своїй діяльності різноманітну будівельну спецтехніку, проте не всі можуть утримувати власний автопарк. На сьогодні значно економніше взяти в оренду спеціальну будівельну техніку.

На кожному окремому будівельному майданчику знадобиться різна техніка, яка може бути використана лише декілька разів для різних робіт за увесь час, а утримувати її самостійно досить невигідно. Саме через це більшість підприємств, компаній та навіть приватних осіб звертаються за орендою.

Однією з найбільших компаній в Україні з оренди спеціальної будівельної техніки є «Алеф Строй».

Завдяки компанії «Алеф Строй» оренда будівельної спецтехніки в Києві та інших містах України є доступною та економічно вигідною. Вам не потрібно хвилюватися за відведення місця для її утримання, проведення ремонтних робіт та усунення поломок. Це також допоможе значно зменшити витрати з вашого бюджету на заробітну плату працівникам, операторам. Наша компанія надає унікальну можливість з оренди будівельної спецтехніки за допомогою якої Ви зможете виконати всі необхідні роботи, від риття котловану, до вивозу будівельного сміття.

Послуги оренди будівельної спецтехніки від компанії «Алеф Строй»

Наша компанія надає послугу з оренди будівельної спецтехніки вже 10 років. Наш автопарк налічує найбільшу кількість найменувань спецтехніки серед інших компаній України, які надають схожі послуги. Ми зарекомендували себе на ринку України як надійний та відповідальний партнер, більшість наших клієнтів співпрацюють з нами на постійній основі. У своєму автопарку ми тримаємо техніку лише відомих торгових марок, завдяки цьому Ви можете бути на 100% впевнені в її надійності та потужності.

Ми пропонуємо оренду наступної будівельної спецтехніки:

 • телескопічні навантажувачі Manitou, JCB, CAT;
 • екскаватори-навантажувачі Caterpillar, JCB;
 • гусеничні екскаватори HITACHI, JCB;
 • міні-екскаватори HITACHI;
 • самоскиди ЗІЛ і ГАЗ, КАМАЗ, DAF;
 • автокрани;
 • міні-навантажувачі Bobcat, JCB;
 • гідромолоти JCB;
 • ножичні та колінчасті підйомники;
 • автовишки.

Усі вищеперераховані найменування спецтехніки можна оформити в оренду у будь-який час, завдяки великому автопарку ми можемо забезпечити технікою навіть великі проєкти. Наша компанія самостійно доставляє необхідну спецтехніку на місце проведення робіт в Києві та в будь-якому іншому регіоні України.

Більшість компаній з оренди у своєму автопарку не мають спецтехніку на гусеничному ходу, адже її транспортування досить складне. Проте це не є проблемою для компанії «Алеф Строй». Ми самостійно узгоджуємо маршрут із місцевими органами та, за допомогою спеціальної вантажної техніки, доставляємо на об'єкт.

За допомогою спецтехніки від компанії «Алеф Строй» Ви зможете виконати наступний перелік робіт:

 • риття котлованів для фундаменту, траншей під комунальні комунікації;
 • планування території та її розчищення;
 • вивіз ґрунту та будівельного сміття;
 • видобуток корисних копалин;
 • знесення конструкцій та будівель з різних них матеріалів;
 • формування земляних насипів;
 • розчищення та викопування водойм;
 • підняття на верхні поверхи будівлі матеріалів або їх навантаження і розвантаження;
 • підняття робітників для проведення фасадних робіт. 

Усією спецтехнікою керують кваліфіковані водії оператори, які добре розуміються на специфіці виконання робіт. Наші водії без затримок виконують всі необхідні завдання та добре орієнтуються в непередбачуваних ситуаціях. Їх робота входить у вартість оренди спеціальної будівельної техніки.

Переваги оренди будівельної  спецтехніки від компанії «Алеф Строй»

На ринку України велика кількість компаній, які пропонують послуги оренди спецтехніки, але більшість із них орієнтуються на певну територію та регіон. Компанія «Алеф Строй» надає свої послуги не тільки в Київський області, а й в інших регіонах. Завдяки зручному сайту компанії «Алеф Строй» та менеджерам, які знаходяться постійно на зв'язку, оренда необхідної будівельної спецтехніки займає досить мало часу. А якщо Ви не впевнені у правильному виборі, наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання та допоможуть підібрати необхідну техніку.

Автопарк компанії «Алеф Строй» включає в себе різноманітну техніку найпопулярніших торгових марок, щоб Ви мали змогу підібрати найкращий варіант. Ми в обов'язковому порядку проводимо технічний огляд будівельної техніки кожного року та перевіряємо її перед виїздом на об'єкт. Постійно відстежуємо цінову політику на оренду будівельної техніки на ринку України та тримаємо наші ціни на доступному рівні для кожного клієнта.

Оренда будівельної спецтехніки

Орендувати будівельну спецтехніку в Києві або в іншому регіоні України можна в компанії «Алеф Строй». Нашими клієнтами можуть бути приватні підприємці, компанії, державні структури та приватні особи. Оформити замовлення можна на офіційному сайті або зателефонувавши нашим менеджерам.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом