Зворотній зв'язок

Для проведення деяких будівельних, фасадних, монтажних робіт, які виконуються на великій висоті, необхідна спеціальна техніка. Саме для таких потреб найчастіше використовують підйомники. За їх допомогою висотні роботи можна провести безпечно та комфортно. Зазвичай будівельні та монтажні компанії мають власні підйомники, але якщо Вам необхідно провести висотні роботи або підняти вантаж одноразово, купувати таку спецтехніку досить не вигідно. У такому випадку можна скористатися орендою підйомника.

Компанія «Алеф Строй» одна з найвідоміших компаній з оренди будівельної спеціальної техніки. У своєму автопарку ми маємо велику кількість різноманітних найменувань спецтехніки, щоб задовольнити всі потреби наших клієнтів. Серед цих позицій ми також маємо декілька варіантів підйомників. Орендувавши техніку саме у «Алеф Строй» ви отримаєте якісно виконані роботи без затримок так простоїв.

Підйомники

Різні виробники підйомників випускають дану спецтехніку з відмінними характеристиками. Кожен їх вид призначений для виконування різних функцій. Підйомники ножичні застосовуються лише для вертикального підняття вантажу. Їх також використовують для проведення фасадних робіт, розміщення рекламних білбордів, зовнішніх монтажних робіт.

Колінчасті підйомники, хоч і мають меншу вантажопідйомність, відрізняються більшою маневреністю. Завдяки мобільній платформі та стрілі можна регулювати напрям руху та кут нахилу. За їх допомогою проводяться тривалі будівельні, фасадні та реставраційні роботи.

Компанія «Алеф Строй» пропонує оренду наступних видів підйомників:

  • Ножичні електричні підйомники з робочою висотою від 8 до 14 м;
  • Ножичні дизельні підйомники з робочою висотою від 8 до 14 м;
  • Колінчасті електричні підйомники з робочою висотою від 12 до 15 м;
  • Колінчасті дизельні підйомники з робочою висотою від 16 до 41 метра.

Оренда підйомників 

Орендувати підйомники можна у компанії «Алеф Строй». Ми надаємо послуги оренди не тільки у місті Києві, а й по всій території України.

Ціна оренди підйомників залежить від кількості орендованої спецтехніки та терміну проведення робіт. Отримати більш детальну інформацію або оформити замовлення можна за телефоном у наших менеджерів або на сайті компанії.

*ціни актуальні у 2021 році

Ножичний підйомник

Колінчастий підйомник

Ціна за добувід 800 грн

*Всі ціни послуг оренди вказані без ПДВ.
**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом