Зворотній зв'язок

Одним із найпопулярніших видів спецтехніки, яка обов'язково використовується під час проведення будівельних, комунальних, видобувних та сільськогосподарських робіт, є автомобілі для вантажоперевезень. Зазвичай для цього використовують самоскиди. Майже всі компанії намагаються у своєму автопарку тримати даний вид спеціальної техніки. Але, як відомо, її ніколи не буває забагато. На об'єктах завжди працює декілька таких машин, і як правило, їх завжди не вистачає. У таких випадках доцільно звертатися за послугою оренди самоскидів.

Компанія «Алеф Строй» надає послуги оренди самоскидів у місті Києві та інших регіонах України. У своєму автопарку ми маємо надійну техніку відомих виробників та різної вантажомісткості. Завдяки цьому Ви зможете обрати необхідну саме Вам техніку за важливими параметрами.

Самоскиди

Самоскиди - досить популярна спецтехніка саме завдяки своїй вантажомісткості й здатності перевозити сипучий матеріал без побоювань втратити його. Різні виробники випускають самоскиди з різними характеристиками. Обираючи в оренду самоскид, варто звертати увагу на характеристики, щоб вірно підібрати вантажну машину для проведення робіт.

Компанія «Алеф Строй» пропонує своїм клієнтам оренду самоскидів наступних моделей:

  • Самоскид КАМАЗ - вантажопідйомність 10 тонн, обсяг кузова 0,8 м куб.
  • Самоскид КАМАЗ - вантажопідйомність 20 тонн, обсяг кузова 12 м куб.
  • Самоскид DAF - вантажопідйомність 3 тонни, обсяг кузова 26 м куб.

Самоскиди даних марок користуються популярністю у всьому світі й вважаються одними з найкращих у своєму класі. Вантажні автомобілі від КАМАЗ і DAF відрізняються від інших марок надійністю, високими експлуатаційними характеристиками. Вони одночасно можуть перевозити вантаж великих об'ємів і можуть використовуватися за будь-яких погодних умов, незалежно від пори року.

Самоскиди можна використовувати для:

  • доставки будівельних матеріалів та вивозу будівельного сміття;
  • перевезення сипучих матеріалів у великих об'ємах таких як пісок, щебінь, глина, чорнозем та інших;
  • перевезення корисних копалин;
  • проведення допоміжних робіт, під час сезону збору урожаю зернових культур, та їх перевезення;
  • вивіз снігу у спеціально відведені місця.

Переваги оренди самоскидів у компанії «Алеф Строй»

Компанія «Алеф Строй» надає послуги оренди будівельної спецтехніки на ринку України вже 10 років і зарекомендувала себе як надійний та відповідальний партнер. Наша компанія гарантує наявність та необхідну кількість самоскидів для будь-якого замовлення. Ціна оренди від компанії «Алеф Строй» є однією з найнижчих серед конкурентів.

Ми гарантуємо вчасну подачу спецтехніки на об'єкт та виконання робіт без затримок і простоїв. Усіма самоскидами керують лише висококваліфіковані водії, а спецтехніка вчасно проходить технічний огляд. Під час виникнення непередбачуваних ситуацій ми гарантуємо швидке вирішення проблем.

Оренда самоскидів у місті Києві та на території Україні

Орендувати самоскиди у Києві або в інших регіонах України можна у компанії «Алеф Строй». Ціна оренди самоскидів залежить від кількості орендованих машин та обсягу роботи. Для постійних клієнтів надаємо ряд знижок. Оформити замовлення на оренду самоскидів можна заповнивши заявку на офіційному сайті «Алеф Строй» або у наших менеджерів.

*ціни актуальні у 2021 році

Змінавід 5000 грн
1 ходкавід 2000 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.
**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом