Зворотній зв'язок

Під час проведення земляних робіт зазвичай не обійтися без навантажувача. Але коли роботи проводяться на невеликій території, або біля щільних забудов, звичайний навантажувач не матиме змоги під'їхати на об'єкт. У таких випадках, як правило, всі роботи проводяться власноруч, але це досить складно і займає багато часу.

Найкращим виходом із такої ситуації буде скористатися послугами міні-навантажувача. Якщо дана спецтехніка потрібна Вам лише для разового використання, варто звернутися за орендою міні-навантажувача. Завдяки оренді Ви значно економите як кошти, так і власний час та сили.

Міні-навантажувач

Міні-навантажувач - це зменшена версія звичайного екскаватора-навантажувача, який виконує ті ж самі функції, але для меншого обсягу робіт. Він є універсальним та багатофункціональним. Дана спецтехніка відрізняється від звичайного екскаватора своїм невеликим розміром та можливістю проведення робіт в умовах обмеженого простору. Завдяки своїй компактності вони більш маневрені та швидші. Їх зазвичай використовують для проведення робіт у тунелях, складських приміщеннях, у вузьких вулицях, на вокзалах та навіть аеропортах.

Міні-навантажувачі відповідно до різних марок та видів відрізняються між собою різними характеристиками. Через це, перед орендою такої спецтехніки, варто правильно підібрати необхідний міні-навантажувач відповідно до обсягу проведення робіт.

У своєму автопарку компанія «Алеф Строй» має наступні міні-навантажувачі, які надаються в оренду:

  • Колісний міні-навантажувач JCB 170R - висота завантаження 2,29 м, вантажопідйомність 590 кг. Має додаткове змінне навісне обладнання, таке як ківш, вила, ямобур.
  • Колісний міні-навантажувач Bobcat S130 - висота завантаження 2,78 м, вантажопідйомність 590 кг. Може змінювати навісний ківш на вила.

За допомогою міні-навантажувача можна провести наступний ряд робіт:

  • навантаження і розвантаження будівельних та сипучих матеріалів;
  • допомога в утилізації будівельного сміття та залишків ґрунту;
  • завдяки змінному навісному обладнанню, можна завантажувати та розвантажувати вантаж на палетах ;
  • за допомогою навісного гідромолоту можна проводити бурильні роботи, розбивати асфальт та дорожнє покриття.

Оренда міні-навантажувача в Києві та на території України

Орендувати міні-навантажувач можна у компанії «Алеф Строй». Ми надаємо послуги на всій території України за доступними цінами.

Ціна оренди міні-навантажувача залежить від кількості орендованої техніки та обсягу робіт. Дізнатися всі деталі оформлення оренди та додаткову інформацію можна у наших менеджерів.

*ціни актуальні у 2021 році

Міні навантажувачі Bobcat

Міні навантажувач JCB 170R

Ціна за зміну (8 годин)від 4000 грн
Мінімальне замовлення - 4 годинивід 2400 грн
Кожна додаткова 1 година роботивід 500 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.
**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом