Під час проведення земляних робіт зазвичай не обійтися без навантажувача. Але коли роботи проводяться на невеликій території, або біля щільних забудов, звичайний навантажувач не матиме змоги під'їхати на об'єкт. У таких випадках, як правило, всі роботи проводяться власноруч, але це досить складно і займає багато часу.

Найкращим виходом із такої ситуації буде скористатися послугами міні-навантажувача. Якщо дана спецтехніка потрібна Вам лише для разового використання, варто звернутися за орендою міні-навантажувача. Завдяки оренді Ви значно економите як кошти, так і власний час та сили.

Міні-навантажувач

Міні-навантажувач - це зменшена версія звичайного екскаватора-навантажувача, який виконує ті ж самі функції, але для меншого обсягу робіт. Він є універсальним та багатофункціональним. Дана спецтехніка відрізняється від звичайного екскаватора своїм невеликим розміром та можливістю проведення робіт в умовах обмеженого простору. Завдяки своїй компактності вони більш маневрені та швидші. Їх зазвичай використовують для проведення робіт у тунелях, складських приміщеннях, у вузьких вулицях, на вокзалах та навіть аеропортах.

Міні-навантажувачі відповідно до різних марок та видів відрізняються між собою різними характеристиками. Через це, перед орендою такої спецтехніки, варто правильно підібрати необхідний міні-навантажувач відповідно до обсягу проведення робіт.

У своєму автопарку компанія «Алеф Строй» має наступні міні-навантажувачі, які надаються в оренду:

  • Колісний міні-навантажувач JCB 170R - висота завантаження 2,29 м, вантажопідйомність 590 кг. Має додаткове змінне навісне обладнання, таке як ківш, вила, ямобур.
  • Колісний міні-навантажувач Bobcat S130 - висота завантаження 2,78 м, вантажопідйомність 590 кг. Може змінювати навісний ківш на вила.

За допомогою міні-навантажувача можна провести наступний ряд робіт:

  • навантаження і розвантаження будівельних та сипучих матеріалів;
  • допомога в утилізації будівельного сміття та залишків ґрунту;
  • завдяки змінному навісному обладнанню, можна завантажувати та розвантажувати вантаж на палетах ;
  • за допомогою навісного гідромолоту можна проводити бурильні роботи, розбивати асфальт та дорожнє покриття.

Оренда міні-навантажувача в Києві та на території України

Орендувати міні-навантажувач можна у компанії «Алеф Строй». Ми надаємо послуги на всій території України за доступними цінами.

Ціна оренди міні-навантажувача залежить від кількості орендованої техніки та обсягу робіт. Дізнатися всі деталі оформлення оренди та додаткову інформацію можна у наших менеджерів.

*ціни актуальні у 2021 році

Міні навантажувачі Bobcat

Міні навантажувач JCB 170R

Ціна за зміну (8 годин)від 4000 грн
Мінімальне замовлення - 4 годинивід 2400 грн
Кожна додаткова 1 година роботивід 500 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.
**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом