Зворотній зв'язок

Екскаватори є однією з найбільш необхідної спецтехніки на будівельному майданчику та в комунальній роботі. За їх допомогою можна з легкістю виконати всі земельні роботи. На ринку представлена велика кількість різноманітних екскаваторів, але найбільш популярними є саме гусеничні екскаватори.

Завдяки гусеничному ходу такий екскаватор зможе проїхати по будь-якій місцевості й не втратить свою маневреність на об'єкті з різним типом ґрунту. Даний вид спецтехніки є досить дорогим для покупки та обслуговування, через це більшість компаній не можуть собі дозволити його купівлю та утримання.

У такому випадку найкращим варіантом є оренда гусеничного екскаватора.

На ринку України не всі компанії, які надають послуги оренди будівельної спецтехніки, у своєму автопарку мають саме гусеничні екскаватори.

Проте компанія «Алеф Строй» за 10 років роботи може запропонувати своїм клієнтам на вибір декілька варіантів гусеничних екскаваторів за доступними цінами.

Гусеничні екскаватори-навантажувачі

Перед орендою даної техніки, необхідно підібрати потрібний гусеничний екскаватор-навантажувач, який відповідатиме обсягу та складності робіт. Менеджери компанії «Алеф Строй» допоможуть визначитися з видом спецтехніки та дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Компанія «Алеф Строй» пропонує в оренду на вибір наступні гусеничні екскаватори-навантажувачі:

  • Гусеничний екскаватор JCB JS220 - його максимальна глибина копання 6,70 м, а максимальна досяжність перед собою 9,85 м.
  • Гусеничний екскаватор JCB JS330 - максимальна глибина копання 17,50 м, максимальна досяжність перед собою 21 м. Має додаткове змінне обладнання, яке можна замінити замість коша. Це гідромолот, ножиці по бетону.
  • Гусеничний екскаватор HITACHI ZX130 - максимальна глибина копання 17,50 м, максимальна досяжність перед собою 8.3 м.

Завдяки оренді гусеничного екскаватора-навантажувача Ви зможете виконати наступний ряд робіт:

  • Проведення робіт із демонтажу та знесення будівель і конструкцій з різних матеріалів;
  • Риття котлованів та підготовка території до залиття фундаменту;
  • Риття траншеї для проведення підземних комунікацій;
  • Очищення водойм, як натуральних, так і штучних;
  • Розбирання та насипання валів;
  • Формування земляних насипів;
  • Благоустрій та озеленення прибудинкової та паркової території.

Переваги оренди гусеничного екскаватора-навантажувача від компанії «Алеф Строй»

Наша компанія займається послугами оренди будівельної спецтехніки вже 10 років. У своєму автопарку тримаємо спецтехніку лише відомих та надійних виробників. Проводимо регулярний технічний огляд та вчасно усуваємо поломки. Перед виїздом на об'єкт ми проводимо оцінку стану спецтехніки, та надаємо в користування лише справні екскаватори.

Доставка гусеничного екскаватора-навантажувача потребує додаткових маніпуляцій. Врегулюванням усіх логістичних питань, домовленостей з міською владою про перевезення даної спецтехніки, займаємося самостійно. Завдяки цьому Вам не потрібно хвилюватися на рахунок цього питання. Крім того, цей фактор абсолютно не впливає на ціну оренди, вона залишається доступною для будь-якого клієнта.

Оренда гусеничного екскаватора-навантажувача

Орендувати гусеничний екскаватор-навантажувач від компанії «Алеф Строй» можна зателефонувавши нашим менеджерам, або оформивши заявку на офіційному сайті компанії.

Ми надаємо в оренду будівельну спецтехніку, як компаніям і підприємствам, так і приватним особам.

Гусеничний екскаватор

Мінімальне замовлення - 8 годинвід 7200 грн
1 година роботивід 900 грн

Колісний екскаватор

Мінімальне замовлення - 8 годинвід 6200 грн
1 година роботивід 775 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.
**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом