Зворотній зв'язок

Розробка котловану

Запорукою успішного будівництва є якісно проведені земляні роботи. Обов'язковим етапом перед початком будівництва є розробка котловану. Саме проведення цієї маніпуляції є одним із найважливіших, і найбільш трудомістких етапів.

Розробка котловану підготовлює земельну ділянку для зведення фундаменту майбутньої будівлі. Для того, щоб багатоповерховий будинок або велика споруда не зруйнувалася, земельну ділянку під ним потрібно правильно та добре підготувати.

Компанія «Алеф Строй» виконує велику кількість різноманітних земельних робіт в тому числі й розробку котловану. Дана послуга є однією з найпопулярніших сервісів нашої компанії. На своєму рахунку ми маємо безліч успішно реалізованих проєктів у місті Києві та по всій Україні.

Риття котловану і траншей

Розробка котловану - це складний технологічний процес, який включає в себе декілька підготовчих етапів та безпосереднє виконання робіт.

Щоб реалізовувати такі масштабні роботи необхідні дозвільні сертифікати та кваліфіковані спеціалісти. Все це може надати компанія «Алеф Строй».

У нашому арсеналі є велика кількість спеціалізованої техніки та професійних водіїв-операторів, які якісно виконують задану роботу.

Розробка котловану включає проведення наступних підготовчих робіт:

 • проведення геодезичних робіт - визначення хімічного складу ґрунту, характеру та геологічного походження, дослідження наявності підземних вод.
 • розробка проєктної документації;
 • проведення розрахункових робіт для реалізації проєкту.

Після проведення всіх підготовчих етапів наші спеціалісти переходять безпосередньо до виконання робіт.

Розробка котловану включає в себе такий план проведення робіт:

 • огородження будівельної території;
 • очищення майданчику під котлован від будівельного сміття, різних перешкод природного характеру;
 • вирівнювання ґрунту;
 • за необхідності перенесення комунікацій;
 • розробка котловану за розробленим проєктом;
 • спорудження дренажу та додаткового укріплення кутів і відкосів, за наявності підземних вод та нестійкого ґрунту;
 • вивіз земельних мас;
 • завершення земельних робіт охоплює засипку необхідної кількості викопаної землі.

Більшість робіт по розробці котловану проводиться за допомогою екскаваторів з прямими та зворотними ковшами. Для навантаження земельних мас та будівельного сміття в кузов вантажних автомобілів використовуємо бульдозери та фронтальні навантажувачі. Вивіз земельних мас відбувається у спеціально відведені для цього місця за допомогою самоскидів.

Ми працюємо з урахуванням всіх правил техніки безпеки та норм будівництва. Наша компанія має всі дозвільні документи та сертифікати. А завдяки досвідченим інженерам, геодезистам та водіям-операторам, робота виконується сумлінно та своєчасно.

Ціна розробки котловану та терміни проведення робіт

Ціна розробки котловану та терміни проведення робіт визначаються індивідуально для кожного клієнта. Відповідно до проєкту, вираховується складність проведення робіт, тип ґрунту та місце розташування, площа і глибина ями, маса вивезених земляних мас, проведення додаткових робіт з укріплення котловану. Крім цього на терміни виконання робіт впливають погодні умови, зручність під'їзду техніки до місця проведення будівельних робіт.

Замовивши розрив котловану від компанії «Алеф Строй» Ви можете бути впевненими в якості виконаних робіт. Своєю чергою ми гарантуємо справну та надійну техніку, кваліфікованих спеціалістів, постійний контроль виконання робіт, швидке усунення будь-яких непередбачуваних ситуацій. Компанія «Алеф Строй» це гарант надійності, відповідальності та якісне виконання будь-яких робіт.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом