Зворотній зв'язок

Послуги

Послуги будівельної техніки

Масштабне будівництво, реконструкції та ремонтні роботи вже стали буденністю для сучасного суспільства. З кожним роком розвивається все більше будівельних та комунальних підприємств, які роблять життя українців зручнішим і комфортнішим. Для виконання всіх будівельних, дорожніх та комунальних робіт недостатньо просто людських робочих ресурсів та зусиль, необхідна потужна спеціалізована техніка. Але через складний механізм та вузьку направленість спецтехніки, вона коштує досить дорого. Будівельним компаніям тримати великий автопарк такої техніки досить не рентабельно. Найкращим варіантом є послуги будівельної техніки з операторами, що дозволить виконувати велику кількість різноманітних робіт без фінансових витрат.

Орендуючи будівельну спецтехніку Вам не потрібно замислюватися над її утриманням, технічним оглядом, пошуком тимчасових профільних робітників. Це значно пришвидшує реалізацію вузькопрофільних робіт та гарантує якість і точність кінцевого результату. Адже Ви будете на 100% впевнені у можливостях спецтехніки та кваліфікації працівників.

Компанія «Алеф Строй» володіє автопарком з великою кількістю різноманітної спецтехніки, яку можна взяти в оренду на короткий або тривалий термін в місті Києві або в інших регіонах України.

Для проведення масштабних будівельних робіт не обов'язково купувати велику кількість спеціальної будівельної техніки. Компанія «Алеф Строй» є лідером на ринку України у наданні послуг будівельної та спеціальної техніки, а також проведенні будівельних робіт.

А завдяки кваліфікованим водіям-операторам та будівельним бригадам, які працюють у нашій компанії, всі необхідні роботи будуть виконані за короткий проміжок часу.

Послуги з оренди будівельної та спеціальної техніки

Не всі будівельні роботи економічно вигідно виконувати самостійно, купуючи при цьому професійне обладнання. Раціональніше звернутися до послуг фахівців, які або нададуть будівельну і спеціальну техніку в оренду на необхідний час, або швидко і комплексно виконають все, що потрібно.

Оренда будівельної та спеціальної техніки чудове рішення для тих, кому потрібно виконати роботу невелику кількість разів або одноразово. Це допоможе значно зекономити кошти та час на пошуки необхідної техніки та спеціалістів, які керуватимуть нею. Вам залишається просто підібрати необхідну техніку та оформити оренду у наших менеджерів.

Компанія «Алеф Строй» пропонує наступну будівельну та спеціальну техніку в оренду:

 • Землерийна спецтехніка - гідромолоти та бури, екскаватори на гусеничному та колісному ходу, екскаватори-навантажувачі, грейдери, бульдозери.

 • Вантажно-розвантажувальна спецтехніка - телескопічні та міні-навантажувачі, автокрани вантажопідйомністю 25-32, 40-50, 100 тонн, телескопічні автовишки та секційні автогідропідйомники, ножиці та колінчасті підйомники.

 • Спецтехніка для транспортування - самоскиди вантажопідйомністю від 10 до 30 тонн.

 • Дорожньо-будівельна спецтехніка - асфальтоукладальники, асфальтові катки.

Уся техніка компанії «Алеф Строй» представлена лише відомими торговими марками. Ви зможете самостійно, або за допомогою наших менеджерів підібрати потрібний варіант за різними технічними характеристиками. Обсяг нашого автопарку може забезпечити всі Ваші запити, навіть у терміновому порядку без затримок.

За допомогою нашої спецтехніки Ви зможете виконати наступний ряд робіт:

 • планування та розчищення території під будівельний майданчик;
 • риття ям, котлованів під фундаменти, траншей для підземних комунікацій та виконувати зворотню засипку;
 • розчищення водойм та каналів;
 • формування земляних насипів;
 • вивезення будівельного сміття;
 • транспортування вантажу та підйом на висоту;
 • навантажування та розвантажування матеріалів;
 • демонтаж споруд та конструкцій із різного матеріалу;
 • будівництво доріг та їх асфальтування.

Оренда будівельної та спецтехніки від компанії «Алеф Строй» це гарантія виконання робіт вчасно та без ризиків. Адже ми надаємо надійну, справну техніку та контролюємо всі етапи виконання робіт. У разі виникнення непередбачуваних ситуацій швидко виправляємо всі проблеми без затримок і простоїв.

Будівельні послуги від компанії «Алеф Строй»

Крім оренди спецтехніки, компанія «Алеф Строй» пропонує проведення будівельних робіт, робіт з благоустрою та ландшафтного дизайну. На ринку України безліч компаній, які пропонують будівельні послуги, але не всі вони мають у своєму арсеналі таку велику кількість спеціалізованої техніки, завдяки якій проведення будівельних робіт стає набагато швидшим та зручнішим.

Ми маємо у своєму штаті три кваліфіковані бригади, які швидко та якісно виконують свою роботу. Замовивши будівельні послуги саме у нас, Ви отримуєте якісне виконання робіт без ризиків та фінансових втрат.

Компанія «Алеф Строй» пропонує наступний перелік будівельних послуг:

 • зведення будинків за індивідуально розробленим проєктом;
 • проведення різноманітних фасадних робіт;
 • здійснення монтажних робіт;
 • розробка ландшафтного дизайну та озеленення території;
 • укладання рулонних газонів;
 • укладання тротуарної плитки.

Усі послуги надаються після затвердження плану робіт, за помірними цінами, які не будуть підвищуватися під час виконання.

Чому варто замовити будівельні послуги та оренду спецтехніку у компанії «Алеф Строй»?

Завдяки десятирічній роботі на ринку України ми маємо ряд переваг над іншими аналогічними компаніями. Ми надаємо широкий спектр послуг у будівельній сфері, що охоплюють не тільки оренду спецтехніки, а й виконання будівельних робіт різної складності та у різних сферах. Співпрацюємо не лише з юридичними особами, а й приватними.

Пропонуємо нашим клієнтам надійну техніку найвідоміших брендів та за помірними цінами. Гарантуємо сумлінне виконання робіт та прозорі ціни з можливістю отримати знижки та бонуси. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та контроль за ходом робіт від початку до завершення.

Наша компанія не має територіальних меж, ми надаємо послуги по всій території України. А наші менеджери завжди знаходяться на зв'язку. Щоб оформити замовлення достатньо зателефонувати за номерами телефонів або залишити заявку на нашому офіційному сайті.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом