Зворотній зв'язок

Одним із найпопулярніших видів спецтехніки, яка використовується у багатьох сферах будівельної діяльності є автовишка. Її можна застосовувати не тільки під час будівництва, а й у рятувальних цілях, виконанні різних монтажних робіт та при піднятті вантажу на висоту. Хоч автовишки користуються великою популярністю, проте зазвичай їх використовують одноразово. Через це найкращим варіантом буде оренда автовишок.

Орендувавши автовишку Ви за однією ціною отримуєте не тільки спеціалізовану техніку, а й послуги кваліфікованого водія-оператора. На ринку України велика кількість компаній, які надають послуги оренди спецтехніки. Але однією з найвідоміших залишається «Алеф Строй».

За 10 років своєї роботи ми зарекомендували себе, як відповідальні та порядні партнери. Майже всі наші клієнти звертаються до нас повторно. Оренда будівельної спецтехніки від «Алеф Строй» - гарантія якісно та вчасно виконаних робіт.

Автовишки

Автовишки відрізняються від звичайних підйомників більшою вантажопідйомністю, вищим підняттям стріли, та можливістю додатково переобладнувати люльку. Завдяки своїй мобільності та маневровості, можна дістатися до складно доступних місць. Компанія «Алеф Строй» пропонує оренду автовишок з робочою висотою від 17 до 50 метрів.

За їх допомогою Ви зможете виконати наступний ряд робіт:

  • проведення різноманітних фасадних та реставраційних робіт;
  • монтаж та демонтаж навісного обладнання;
  • встановлення зовнішньої реклами;
  • проведення покрівельних робіт на малоповерхових будівлях;
  • здійснення ремонтних робіт ліхтарів, електричних лініях та зв’язку;
  • проведення ремонту мостів, за наявності під’їзних шляхів;
  • здійснення ремонту наземних переходів.

Оренда автовишки

Орендувати автовишку можна у компанії «Алеф Строй». Ми надаємо послуги оренди у місті Києві та інших куточках України.

Ціна оренди автовишки залежить від терміну проведення робіт. Оформити оренду автовишки можна заповнивши заявку на сайті «Алеф Строй» або телефоном у наших менеджерів.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом