Зворотній зв'язок

Проведення земляних робіт є невід'ємною частиною будь-якого будівництва або озеленення території. На великих будівництвах зазвичай ці роботи виконує екскаватор, щоб пришвидшити та полегшити роботу.На невеликих територіях такі роботи виконуються за допомогою людської робочої сили. Проте власноруч виконувати їх досить складно і це займає багато часу. Виконати їх екскаватором на невеликій місцевості майже неможливо, саме в такі моменти можна використати міні-екскаватори.

Але попри свої незначні розміри, такий вид спецтехніки є досить дорогим і не всі можуть собі його дозволити, особливо для разового домашнього використання.Щоб пришвидшити роботу і не витратити велику кількість грошей на покупку та утримування даної техніки, можна скористатися послугами оренди міні-екскаватора.

Компанія «Алеф Строй» надає в оренду декілька видів міні-екскаваторів у місті Києві та по всій території України. Саме в нашій компанії Ви зможете вибрати необхідний міні-екскаватор за потрібними параметрами. Завдяки цьому Ви зможете отримати якісно проведені роботи та гарний результат.

Міні-екскаватор

Міні екскаватор - зменшена версія екскаватора, який належить до універсальної спецтехніки, та виконує всі функції, що і звичайний екскаватор. Також він має додаткове змінне навісне обладнання. Завдяки своїм невеликим габаритам, може виконувати роботи у місцях з малою прохідністю, тунелях, вузьких ущелинах.

У своєму автопарку компанія «Алеф Строй» має наступні види міні екскаваторів:

  • Міні-екскаватор HITACHI ZX 25 - максимальна глибина копання 2,4 м, максимальна висота вивантаження 2,75 м, максимальна досяжність перед собою 4,02 м. Має змінне навісне обладнання, таке як ківш, вузький ківш та планувальний ківш.
  • Міні-екскаватор HITACHI ZX 50 - максимальна глибина копання 3,6 м, максимальна висота вивантаження 2,9 м. Має декілька видів змінного навісного обладнання, ківш, планувальний ківш, вузький ківш.

Міні екскаватори використовуються для проведення наступних робіт:

  • проведення будівельних робіт на території шкільних житлових забудов;
  • прокладання траншей між будинками;
  • проведення заміського будівництва;
  • риття котлованів невеликих розмірів;
  • риття ям під господарські потреби;
  • риття різноманітних штучних водойм, розробка річкових русел;
  • озеленення та благоустрій прибудинкової території.

Використання в роботі міні екскаватора має ряд переваг. За його допомогою можна провести будь-які земляні роботи на малій місцевості, з вузькими шляхами для під'їзду. Завдяки невеликим розмірам ковша можна вирити траншею невеликого обсягу. В порівнянні зі стандартним екскаватором, має більшу прохідність та краще тримає рівновагу, завдяки цьому його часто використовують під час проведення робіт на гірській місцевості. Швидко виконує невеликі обсяги робіт завдяки своїй гарній маневреності.

Оренда міні-екскаватора

Орендувати міні-екскаватор можна в компанії «Алеф Строй». Ми надаємо послуги оренди на території Києва та Київської області та в інших регіонах України.

Ціна оренди міні-екскаватора залежить від обсягу та складності проведення робіт. У вартість оренди також входить доставка спецтехніки на об'єкти й послуги кваліфікованого водія-оператора.

Оформити оренду в компанії «Алеф Строй» досить легко, достатньо лише залишити заявку на офіційному сайті компанії або зателефонувати за номерами телефонів, вказаними на ньому.

*ціни актуальні у 2021 році

Міні-екскаватор HITACHI ZX-25

Міні-екскаватор HITACHI ZX-50

Ціна за зміну (8 годин)від 5040 грн
Мінімальне замовлення - 4 годинивід 2400 грн
Кожна додаткова 1 година роботивід 475 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.
**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом