Зворотній зв'язок

Озеленення території

.

Проживання в місцевості з великою кількістю насаджень та зелені чудово впливає на стан організму, покращує настрій, заспокоює нервову систему та допомагає розслабитися. Зелена територія добре очищає повітря від пилу, шкідливих викидів, особливо у великих містах, добре поглинає шум та додає прохолоди у спекотні періоди року.

Саме через це озеленення прибудинкової території є вкрай важливим завданням для будівельних компаній та власників будинків. Зазвичай під час купівлі власного житла, покупці обов'язково звертають увагу на стан прибудинкової території. Вона повинна бути безпечною, красиво оформленою, функціональною.

Благоустрій прибудинкової території можна проводити не тільки біля новобудов, а й біля вже зданих в експлуатацію будинків, адже привести до гарного стану можна будь-яку територію.

Територія біля будинку це перше, що бачать господарі та гості, зайшовши у подвір'я. На сьогодні варіантів благоустрою прибудинкової території безліч. Завдяки розвитку ландшафтного дизайну можна підібрати варіант на будь-який смак та гаманець.

Компанія «Алеф Строй» надає широкий спектр послуг з озеленення території у місті Києві та по всій Україні.

Озеленення території від компанії «Алеф Строй»

Благоустрій та озеленення території - це масштабний комплекс робіт, який складається з декількох етапів і повинен виконуватися лише спеціалістами.

Компанія «Алеф Строй» має великий досвід у проєктуванні ландшафтного дизайну та виконанні робіт з озеленення території. Наші спеціалісти добре розуміються в геології, ботаніці, завдяки чому ми зможемо підібрати найкращий варіант рослинності саме для вашої місцевості.

До спектра наших послуг з озеленення території входить:

  • розробка ландшафтного проєкту;
  • підготовка території до висаджування рослин;
  • виконання земляних робіт;
  • викопування штучних водойм;
  • висаджування рослин;
  • укладання рулонного газону.

Усі роботи виконуються для покращення зовнішнього вигляду території, збільшення її функціональності та комфортного перебування на ній. Звернувшись до компанії «Алеф Строй» за послугою озеленення території Ви отримуєте не тільки якісно виконані роботи, а й затишне місце для проведення часу.

Ціна озеленення території

Компанія «Алеф Строй» пропонує приємні ціни на озеленення території та ландшафтний дизайн. Звернувшись до нас, Ви будете приємно здивовані вартістю виконання проєкту. Наші працівники намагаються на 100% відтворити будь-яке бажання клієнта. За роки нашої роботи ще не було жодного схожого між собою ландшафтного проєкту. Через це ціна озеленення території вираховується індивідуально.

Вартість залежить від обсягу роботи, вибору рослин та виконання додаткових послуг. Щоб замовити озеленення території від компанії «Алеф Строй» необхідно звернутися до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів або залишити заявку на сайті компанії.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом