Зворотній зв'язок

Під час проведення будівельних, різноманітних земляних та дорожніх робіт, настає момент коли просто необхідно скористатися гідравлічним молотом. Така спецтехніка є досить дорогою і не всі компанії можуть собі її дозволити. Наявність у своєму арсеналі даної спецтехніки може бути досить дорогим, адже утримання такого виду спецтехніки коштує багато. Якщо Ви користуєтеся гідравлічним молотом досить рідко, варіант купівлі є нераціональним. Щоб зекономити власні кошти, краще звернутися за послугами оренди гідромолота.

Компанія «Алеф Строй» надає послуги оренди будівельної спецтехніки на ринку України вже 10 років і знає, яка саме спецтехніка необхідна нашим клієнтам. У нашому автопарку Ви зможете підібрати для себе потрібний гідромолот за індивідуальними параметрами, який допоможе виконати всі заплановані роботи.

Гідромолот

Гідравлічний молот - змінне навісне обладнання, яке монтується на стрілу гусеничного або колісного екскаватора. Працює за принципом відбійного молотка і використовується для обробки та дроблення твердих матеріалів.

Компанія «Алеф Строй» пропонує своїм клієнтам послугу оренди екскаватора-навантажувача JCB 3CX з гідромолотом. За його допомогою Ви зможете провести наступний ряд робіт:

  • демонтувати різні конструкції із заліза та бетону;
  • демонтувати будівлі з різного матеріалу;
  • розбити асфальтне покриття та бетонні майданчики;
  • дробити та руйнувати твердий або замерзлий ґрунт;
  • дробити кам'яні та скельні породи.

Оренда гідравлічного молота від компанії «Алеф Строй» - це гарантія якісно та вчасно проведених робіт. Оформивши оренду нашій компанії, Ви отримуєте справну та потужну спецтехніку відомих виробників. Усією спецтехнікою керують тільки кваліфіковані водії-оператори, робота яких також входить в суму оренди.

Оренда гідромолота в Києві та Україні

Орендувати гідромолот можна у компанії «Алеф Строй». Ми надаємо послуги за доступними цінами, як компаніям і підприємствам, так і приватним особам.

Ціна оренди гідромолота залежить від обсягу та складності проведених робіт. Оформити замовлення можна на нашому офіційному сайті або зателефонувавши менеджерам.

*ціни актуальні у 2021 році

Гідромолот

Бур

Мінімальне замовлення - 8 годинвід 5600 грн
Кожна додаткова 1 година роботивід 700 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.
**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом