Зворотній зв'язок

Послуги оренди міні-навантажувача

Що ви будете робити, якщо знадобиться невелика, але потужна і маневрена машина для вантажно-розвантажувальних і землерийних робіт? Якщо подумаєте: «Не проблема, візьму в оренду міні-навантажувач», – то це правильне рішення. Ця машина просто незамінна в складському, комунальному та сільському господарстві або на будівельних майданчиках. Таку техніку можна використовувати всередині виробничих цехів або складських терміналів. Взявши в оренду міні-навантажувач, ви зможете швидко і ефективно виконувати різні роботи по навантаженню-розвантаженню, підйому і переміщенню вантажів.

Основні переваги послуги міні-навантажувачів перед спецтехнікою класом вище – це:

  • компактні розміри – завдяки невеликим розмірам міні-навантажувачі можуть працювати там, де не вистачить місця звичайним будівельним і сільськогосподарським машинам. Будівельним компаніям доцільно брати в оренду фронтальні міні-навантажувачі, якщо розміри будмайданчика дуже обмежені;

  • виняткова маневреність – ні один інший вид спецтехніки не вміє повертати, розвертатися і маневрувати на таких малих «п'ятачках». У міні-навантажувачів є унікальний прийом – бортовий поворот, завдяки якому вони можуть розвертатися на місці;

  • мала вага – компактний і відносно легкий бобкет створює невеликий тиск на грунт. Ця техніка може рухатися по нещільному грунту і не пошкоджує своєю вагою тротуарну плитку або трав'яні газони. Якщо має бути робота на ділянках з особливо слабким покриттям, то можна взяти в оренду міні-навантажувачі на гусеничному ходу, який відрізняється підвищеною прохідністю.

Єдині недоліки техніки даного класу – це мала глибина копання і відносно невисока продуктивність у порівнянні з повнорозмірною технікою. Тому, якщо чекають масштабні землерийні роботи, краще взяти напрокат звичайний екскаватор, бульдозер або фронтальний навантажувач з ковшем.

Оренда міні-навантажувачів у Києві

Компанія «Алеф Строй» здає в оренду міні-навантажувачі за цінами, які вас приємно здивують. У нас великий парк спеціальної техніки Bobcat і Case для різних завдань.

  • Бобкети на колісному ходу зручно використовувати при роботі на майданчиках з твердим покриттям (асфальт, бетон або утрамбований грунт) або всередині виробничих і складських приміщень.

  • Для роботи на будівельному майданчику доцільно взяти в оренду гусеничний міні-навантажувач. Він володіє високою прохідністю, необхідною для роботи в складних умовах.

  • Для викопування неглибоких траншей або робіт по ландшафтному дизайну та благоустрою території можна взяти в оренду міні-екскаватор-навантажувач. Він вміє все те ж, що і його «старший брат» звичайного розміру, але може працювати на маленьких майданчиках.

До всіх видів техніки надається навісне обладнання, необхідне для повноцінної експлуатації міні-навантажувачів. Можливість установки різних «наважок» перетворює міні-навантажувачі в універсальні машини, які можуть виконувати практично будь-які роботи на будмайданчиках. Наприклад, замінивши стандартний ківш вилами, можна розвантажувати і перевозити будівельні матеріали, які доставляються на будівництво на піддонах. А взявши в оренду міні-навантажувач з гідромолотом, зможете точно і швидко виконувати демонтаж бетонних конструкцій або окремих ділянок дорожніх покриттів під час будівництва та ремонту різноманітних об'єктів.

Щоб взяти в оренду міні-навантажувач, бобкет в Києві, телефонуйте за нашими контактними номерами. Ми працюємо не тільки в столиці. Компанія надає будівельну та спеціальну техніку клієнтам зі всіх регіонів України.

*ціни актуальні у 2021 році

Міні навантажувачі Bobcat

Міні навантажувач JCB 170R

Ціна за зміну (8 годин)від 4000 грн
Мінімальне замовлення - 4 годинивід 2400 грн
Кожна додаткова 1 година роботивід 500 грн

*Всі ціни вказані без ПДВ.
**Доставка з об'єкту і на об'єкт сплачується додатково.

×
Форма зворотнього зв`язку

Залиште свої контактні дані, наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом